O nás

Společnost GALIE s.r.o. je zprostředkovatelská společnost, která působí na českém trhu již od roku 1998. Díky dlouholeté praxi v oblasti pojišťovacích a finančních služeb poskytuje naše společnost svým klientům profesionální služby a servis.

Zakládáme si na tom, že náš tým je složen ze zkušených lidí, kteří dokážou získat od klienta důvěru a vybudovat dlouho fungující vztah. Chápeme, že v oblasti, ve které se pohybujeme, často od klientů získáváme citlivé informace a proto je pro nás vzájemná důvěra předpoklad úspěšné a dlouhodobé spolupráce.

Role společnosti GALIE s.r.o. na trhu

Vázaný zástupce dle zákona o distribuci pojištění a zajištění - zastoupený je společnost Dobré finance s.r.o., jejíž prostřednictvím jsme současně členy OK BROKERS s.r.o. partnerské sítě.

Vázaný zástupce dle zákona o spotřebitelském úvěru - zastoupený je společnost SAB servis s.r.o.

Výhody využití našich služeb


Efektivita 

Využitím našich služeb ušetříte čas, který je nutný na přípravu podkladů pro pojišťovny a bankovní domy, poptávku a výběr nejvhodnějšího produktu, správu smluv a jejich obnov anebo vyřizování pojistných událostí. Ušetříte provozní náklady a díky profesionálně zpracovaným podkladům a odborně vedenému vyjednávání získáte i výhodnější podmínky

Profesionalita

Profesionální poradce zastupuje svého klienta a spravuje jeho pojistné a finanční potřeby a zájmy. Je tedy nestranným a nezávislým odborníkem, který stojí na straně svého klienta a doporučuje mu zcela bezvýhradně nejvhodnější produkt - nezávisle na institucích.

Servis 

V případě vzniku pojistné události je vždy potřeba pohotově a kvalifikovaně reagovat, aby v co nejkratší možné době a v co největším možném rozsahu došlo k pojistnému plnění, tedy k náhradě vzniklé škody. Právě od toho je zde odborník, který za Vás vše potřebné zajistí. S tím souvisí důsledná a průběžná péče o pojistné smlouvy a jejich aktualizaci. 

Komplexnost

Našim klientům se snažíme poskytnout co nejvíce služeb na jednom místě. Tím nejen šetříme jejich čas, ale jednotlivé služby nabízíme a doporučujeme tak, aby na sebe vzájemně navazovaly, případně aby se vzájemně doplňovaly. Takže třeba k pojištění nového vozu nabídneme i jeho financování.